Aquafilling bodyline - niezawodny żel do powiększania biustu

W ostatnim czasie powiększanie piersi jest pożądanym zabiegiem wśród wielu kobiet. Ze względu na niesłabnące zainteresowanie wielu pań skutecznymi metodami zaokrąglania biustu, naukowcy nie ustają w opracowywaniu nowych preparatów nadających piersiom naturalny wygląd w sposób mniej inwazyjny. Jedną z najnowszych technik jest metoda powiększania biustu preparatem Aquafilling Bodyline.

Każda kobieta marzy o posiadaniu nieco większych, bardziej krągłych oraz jędrnych piersi, które to będą przykuwać wzrok wielu mężczyzn.

Co prawda współczesna medycyna estetyczna daje kobietom wiele możliwości stania się właścicielką idealnych piersi, niemniej każdy zabieg inwazyjny jest związany z powstaniem blizn oraz z bolesną rekonwalescencją.

W związku z tym naukowcy ciągle pracują nad wprowadzaniem na rynek nieinwazyjnych metod powiększania piersi. Niezwykle skuteczny jest nowoczesny żel aquafeeling bodyline.

Czym jest Aquafilling Bodyline?

Jest to specjalny preparat przeznaczony do skutecznego konturowania oraz modelowania biustu. Na recepturę tego innowacyjnego żelu hydrofilowego składa się: sól fizjologiczna – stanowiąca 98% produktu i poliamid będący substancją wiążącą sól i nadającą preparatowi odpowiednią objętość.

Żel ten jest wykorzystywany do korygowania wszelkich niedoskonałości tkanek miękkich, w tym do niwelowania deformacji powstałych w wyniku operacji czy liposukcji. Przy jego pomocy można wymodelować krągłe pośladki, wyprofilować ramiona oraz powiększyć biust.

Żel aquafeeling bodyline – zabieg z użyciem tego preparatu

Zabieg z użyciem tego innowacyjnego preparatu jest skuteczną metodą niechirurgicznego modelowania kształtu oraz wielkości biustu. Środek ten z powodzeniem służy specjalistom nie tylko do likwidowania defektów kobiecego biustu lecz także powstałych w rezultacie procedur chirurgicznych ubytków tkanek. Ponadto skutecznie niweluje on asymetrię każdego biustu.

Powiększanie piersi z użyciem żelu

Nieinwazyjny zabieg powiększania piersi za pomocą nowatorskiego żelu trwa najdłużej do dwóch godzin i wymaga tylko znieczulenia miejscowego.

W celu zapobiegnięcia dyskomfortowi kobiety, lekarz wykonujący zabieg znieczula skórę w miejscu wkłucia, a także dodaje środek znieczulający do tego preparatu. Żel jest wstrzykiwany pod skórę przy pomocy igły czy tez specjalnej kaniuli, dzięki czemu minimalizuje się ryzyko wystąpienia urazów, a po zabiegu nie pozostają żadne ślady.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here