Kto z nas nie lubi się śmiać, zwłaszcza na zabawnym filmie. Po męczącym dniu dobrze jest postawić na spokojny relaks we dwoje. Idealnie sprawdzą się tutaj zabawne filmy na wieczór. Nie tylko złapiecie chwilę oddechu ale też doskonale będzie się bawić i spędzicie trochę czasu we dwoje. Przygotowaliśmy dla Was propozycję kilku rewelacyjnych komedii, które potrafią szczerze rozbawić, czasem wprowadzają nutkę refleksji.

7 zabawnych filmów na wieczór we dwoje

Za jakie grzechy dobry Boże

Jak to jest być konserwatywnym ojcem czterech dorosłych córek. Oj nie łatwo, zwłaszcza, że każda wybiera sobie na męża faceta, którego ojciec nie potrafi do końca zaakceptować. Ojciec chciałby mieć choć jednego zięcia ze swojej kultury czyli białego katolika. Tymczasem córki wybierają Chińczyka, Żyda i Muzułmanina. Nadzieje pokładane w najmłodszej córce także nikną gdy przyprowadza ona do domu swojego czarnoskórego chłopaka. Taka mieszanina kultur w jednej rodzinie prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

Poznaj mojego dziadka

Co się może wydarzyć podczas podróży dziadka i dorosłego wnuka. Otóż bardzo wiele, zwłaszcza gdy dziadek po śmierci żony chce jeszcze zaznać życia i jest mocno wyluzowany, zaś wnuczek jest sztywniakiem, który lada moment się żeni. Ta podróż odmieni postrzeganie świata przez obu tych panów. A przy okazji będzie bardzo wesoło.To świetny zabawny film na wieczór.

Sąsiedzi część 1 i 2

Polecamy obejrzeć wpierw pierwszą część w której młode małżeństwo z dzieckiem zmaga się z kłopotliwymi sąsiadami czyli studenckim męskim bractwem. Jak żyć i wychowywać dziecko gdy tuż obok grupa młodych ludzi urządza huczne imprezy. Cóż zostaje znaleźć sposób na pozbycie się kłopotliwego towarzystwa. Jednak przeciwnik okazuje się być znacznie sprytniejszy. Jedni i drudzy zaczynają toczyć przeciwko sobie wojnę, która momentami widza potrafi doprowadzić do łez, ze śmiechu rzecz jasna.

W części drugiej małżeństwo ma już powiększoną rodzinę i po kilku latach spokoju do ich sąsiedztwa znowu zawita bractwo, tym razem studentek. Czy będzie lepiej ? Otóż nie, zwłaszcza gdy dziewczynom zaczyna przewodzić dawny wróg.

Rodzinne rewolucje

Zaczyna się od randki w ciemno, na której spotykają się Lauren i Jim. Oboje są samotnymi rodzicami. Niestety ich randka okazuje się totalną katastrofą. Zarówno ona jak i on liczą, że już nigdy się nie zobaczą. Jaki jest ich zdziwienie gdy jakiś czas później oboje razem ze swoimi rodzinkami lądują w afrykańskim kurorcie. Teraz trzeba będzie zacząć współpracować przy przetrwać ten niespodziewany dla obojga urlop. A to będzie rodzić wiele zabawnych sytuacji.

Jump Street 21 / 22

Dwóch młodych policjantów zostaje przydzielonych do tajnej misji. Mają rozpracować szajkę narkotykową działającą w liceum. W tym celu wcielają się w uczniów i udają braci. Już na wstępie dochodzi do zabawnej pomyłki, a dalej wcale nie jest dla tej dwójki lepiej. Okazuje się, że w szkole średniej sporo się zmieniło od czasów kiedy oni sami do niej chodzili. Wcale nie jest tak łatwo się przystosować.

W drugiej części ten sam duet policjantów idzie na studia. Tu sytuacja ma się zupełnie inaczej niż w liceum. I bynajmniej wcale nie jest łatwiej. Nie raz będziecie boki zrywać ze śmiechu. Dużo się dzieje, jest zabawnie i z pomysłem. Druga część w niczym nie odbiega od pierwszej. Świetna zabawa gwarantowana.

Zabawne filmy to doskonały sposób na udany wieczór we dwoje. Nie tylko się zrelaksujecie ale i wprowadzicie w świetny nastrój. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here