Sukienki ślubne na zmianę – propozycje dla Panny Młodej

Wybór kreacji na najpiękniejszy dzień życia sprawia wielu kobietom ogromne trudności. Sukienki ślubne dostępne w salonach i w atelier projektantów mody ślubnej kuszą, bo przecież wszystkie wyglądają niezwykle pięknie! Chyba każda Panna Młoda chciałaby wyglądać wyjątkowo. Tutaj pojawia się jednak odwieczny dylemat – piękno czy wygoda. Tylko czy jedno musi wykluczać drugie?

Sukienki ślubne na zmianę

Zapada cisza. Wśród tłumu panuje delikatny pomruk, gdy goście próbują odwrócić głowy, a wtedy na końcu alejki pojawiasz się Ty. Ubrana w niezwykłą kreację, z długim, bogato zdobionym welonem, i kilkumetrowym trenem. Oczy wszystkich zwrócone są na Ciebie,  kobiety ukradkiem ocierają toczącą się po policzku łzę, a Ty powoli, krok za krokiem, w skupieniu zmierzasz prosto do swojego ukochanego. Czy właśnie tak wyobrażasz sobie suknię ślubną, którą założysz oraz moment ceremonii? Wiele Panien Młodych marzy o zjawiskowej kreacji, w której będą wyglądały niczym gwiazdy ze szklanego ekranu, jednak czasami okazuje się, że nie nadaje się ona jednak na wesele i całonocną zabawę z tańcami. To właśnie dlatego wiele pań decyduje się na zmianę stroju. Jakie są inne powody? Przesłanki wynikające z kultury – w niektórych krajach więcej niż jedna suknia jest czymś zupełnie normalnym. Jest jeszcze jedna możliwość – tak bardzo podobały Ci się dwa modele, że nie mogłaś wybrać tego jedynego.😉 Jakie sukienki ślubne będą nadawały się do tej roli tej drugiej?

Druga suknia ślubna na wesele

Sukienki ślubne na przebranie najczęściej są wygodniejszym wariantem pierwszej kreacji, którą Panna Młoda miała na sobie podczas ceremonii i w czasie pierwszych godzin przyjęcia. Propozycja na zabawę weselną może mieć mniej ozdobny lub bardziej skromny wygląd. Jeśli wcześniej zdecydowałaś się na wyjątkową kreację, która zachwycała bogatymi zdobieniami odmianą będą na pewno opcje o prostym kroju i łagodnej linii, skromniejsze od pierwszego stroju. Może to być na przykład krótka sukienka, spodnium lub model złożony z dwóch elementów (spódnicy i topu). Najważniejsze, aby pasowała do stylu wesela i Twojego charakteru. Oczywiście, gdy po prostu chcesz mieć tego dnia dwie sukienki ślubne, wcale nie musisz decydować się na luźniejszy fason albo mniej formalny krój – w końcu to Twój wielki dzień i możesz mieć na sobie dwie równie wyjątkowe i ozdobne kreacje.

Kiedy zmienić suknię ślubną?

Skoro zdecydowałaś się na dwie sukienki ślubne, na pewno zastanawiasz się kiedy powinnaś się przebrać. Wszystko zależy od Ciebie. Możesz zmienić strój od razu po ceremonii lub spędzić w niej pierwsze godziny wesela. Fotografowie i wideofilmowcy zazwyczaj kończą pracę tuż po oczepinach. Chcesz, aby Twoja suknia była widoczna na zdjęciach, czy może wolałabyś założyć ją, gdy kamera nie będzie już za Tobą podążała? Jeśli chcesz, aby większość materiału pokazywała Cię w pierwszej kreacji oto rozwiązanie – przebierz się na chwilę przed oczepinami – wtedy obie sukienki ślubne będą uwiecznione, a druga znajdzie się na znacznie mniejszej ilości zdjęć 😊

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here