Idealny kolor włosów dla Ciebie? Spróbuj Casting Créme Gloss od L'Oréal Paris

Chcesz zmienić kolor włosów, ale nie wiesz, jaki odcień wybrać? Metamorfoza nie może być kwestią przypadku! Zanim przystąpisz do koloryzacji, określ swój typ karnacji i dobierz sprawdzoną farbę, która nie zniszczy twoich włosów!

L’Oréal Casting Crème Gloss – jak rozwiązać twoje problemy?

Jeżeli masz bardzo jasny kolor skóry, na twojej twarzy pojawiają się zaczerwienienia, a żyłki na rękach mają niebieskawy kolor, jesteś posiadaczką jasnej karnacji. U kobiet o ciemnej cerze skóra ma oliwkowy, złoty lub brzoskwiniowy odcień. Jasna karnacja dobrze współgra z zimnymi odcieniami, które nie podkreślają bladości cery i zaczerwienień. U pań o ciemnej cerze sprawdzą się ciepłe odcienie, które dobrze harmonizują z ich skórą.
Wybór odpowiedniej farby do włosów może być tak prosty, jak określenie typu karnacji. L’Oréal Casting Crème Gloss to preparat koloryzujący, któremu zawierzyło tysiące Polek. Bezpieczny w użyciu, wolny od amoniaku, o przyjemnej kremowej konsystencji i owocowym zapachu, przywodzi na myśl odżywkę pielęgnacyjną, a nie preparat, który całkowicie odmieni twoją fryzurę. Nie wierzysz? Sprawdź sama!

L’Oréal Casting Crème Gloss – wybieramy kolory

  • Jasna karnacja i niebieskie oczy

Panie o delikatnym typie urody najchętniej wybierają chłodne odcienie blondu, wpadające w platynę oraz blond popielaty. Takie kolory świetnie komponują się z jasną cerą i subtelną oprawą oczu. Przy niebieskich tęczówkach i jasnej cerze dobrze prezentują się także ciemne blondy, które ładnie uwydatnią oprawę oka.
Oprócz blondu sprawdzą się też chłodne odcienie brązu, między innymi popielaty i ciemny brąz. Decydując się na bardziej intensywne odcienie, warto zadbać o permanentny makijaż brwi.
Ciekawym pomysłem dla kobiet, które nie boją się wizerunkowych eksperymentów, jest pofarbowanie włosów na rudo. Płomieniste kolory pogłębią błękitną barwę tęczówki.
Polecane odcienie Casting Crème Gloss to: 1010 Light Iced Blonde, 1013 Light Frosted Blonde, 503 Honey Chocolate, 645 Amber.

  • Ciemna karnacja i niebieskie oczy

Takie niepowtarzalne połączenie wymaga użycia nietuzinkowych odcieni, to znaczy brązów z czerwonymi tonami, które świetnie pogłębią kolor tęczówki. Wśród ciemnych rudości polecane kolory Casting Crème Gloss to: 734 Rich Honey, 732 Vanilla Moccacino.

L’Oréal Casting Crème Gloss – idealny kolor dla zielonych i brązowych oczu

  • Zielone oczy

Rudości i zielenie od zawsze idą ze sobą w parze. Do jasnej cery pasują chłodne odcienie rudego, do ciemnej – ciepłe. Dobrym wyborem są także wszelkie odmiany brązu, ze szczególnym uwzględnieniem głębokich odcieni wydobywających kolor tęczówki. Sprawdzą się także brązy miedziane oraz karmelowe.
Polecane kolory Casting Crème Gloss to: 734 Rich Honey, 732 Vanilla Moccacino, 503 Honey Chocolate, 415 Iced Chocolate, 603 Chocolate Carmel.

  • Brązowe oczy

Panie o naturalnie ciemnej karnacji i brązowych oczach powinny zrezygnować z blondu, jednak wyjątek stanowią średnie i ciemne blondy. Zdecydowanie najlepszym wyborem są brązy: jasne, złote, kasztanowe, popielate i czekoladowe. Rudości mogą prezentować się równie efektownie, ale dobierając odpowiedni kolor, warto pamiętać, że powinien współgrać z karnacją, a nie kolorem oczu. Polecane kolory Casting Crème Gloss to: 503 Honey Chocolate, 415 Iced Chocolate, 603 Chocolate Carmel, 5.43 Golden, 7304 Cinnamon.

L’Oréal Casting Crème Gloss – baw się kolorem

Oczywiście zaprezentowane zestawienie należy traktować jako wskazówkę. Dobierając kolor włosów, możesz kierować się intuicją i własnymi upodobaniami. Oryginalne i niebanalne stylizacje są w cenie! Jeżeli umiejętnie zbudujesz swój wizerunek, każdy kolor włosów będzie tym trafionym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here