Każdy z nas chce zredukować oznaki mijającego czasu – zmarszczki, suchą skórę oraz stresu, życia w pędzie, niewyspania – cienie pod oczami, suchą skórę… Dlatego też stosujemy przeróżne kremy, odżywki itd. Jednak niestety nadchodzi taki moment, w którym takie środki przestają już działać.. Co wtedy możemy zrobić?

Medycyna estetyczna a piękna twarz

Otóż warto wówczas zgłosić się do gabinetu medycyny estetycznej. Co szczególnie istotne warto odróznić medycynę estetyczną od chirurgii plastycznej. W medycynie estetycznej celem stosowane są nieinwazyjne, bezpieczne zabiegi, które mają na celu po prostu wydobycie naszego naturalnego piękna. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia iniekcyjna.

Czym jest zabieg mezoterapii?

Na czym polega taka mezoterapia igłowa? Otóż tu na początku przeprowadzane jest dokładnie oczyszczanie skóry tak ,aby pozbyć się jakichkolwiek zanieczyszczeń. Następnie zaś pod naskórek wstrzykiwane są substancje aktywne, które przyspieszają regenerację skóry, stymulują wydzielanie kolagenu oraz nawilżają i ujędrniają skórę. Warto zauważyć, że dzięki mezoterapii igłowej omijana jest warstwa naskórka, przez którą trudno jest przejść składnikom odżywczym zawartym w kremach.

Efekty mezoterapii igłowej

Jakie efekty daje nam taka mezoterapia igłowa? Otóż nasza skóra jest bardziej jędrna i elastyczna. Co więcej szybko zauważymy, że zmarszczki nam się wygładzają i całą warz wygląda na bardziej zdrową. Ponadto znikają nam problemy z przeróżnymi wykwitami, cieniami pod oczami itd. Podsumowując zabieg mezoterapii powoduje odmłodzenie naszej twarzy.

Dla kogo jest mezoterapia iniekcyjna?

Kto najbardziej zyska na zabiegu mezoterapii igłowej? Na pewno wszystkie osoby, które mają już problem ze zmarszczkami. Ponadto zabieg mezoterapii przyniesie korzyści osobom z takimi problemami jak : szara i sucha skóra, zmarszczki, bruzdy, bliznami itd. Warto także dodać, że taka mezoterapia igłowa jest też swego rodzaju zabiegiem profilaktycznym. Oznacza to, że możemy go także wykonać wtedy, gdy nic się nie dzieje, aby zachować piękny wygląd naszej skóry i nie dopuścić do procesów starzenia się.

Gdzie wykonać zabieg mezoterapii?

Zdecydowanie najlepiej jest wykonać taki zabieg w renomowanym miejscu, w którym pracują wykwalifikowani specjaliści w tym zakresie. Dlatego też szczególnie polecany jest tutaj gabinet medycyny estetycznej LipoLine. Zabieg mezoterapii igłowej w tym miejscu to gwarancja dobrego efektu, fachowej obsługi oraz bezpieczeństwa, co przecież jest najważniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here