Mówi się, że „diabeł tkwi w szczegółach”. O wadze detali wiedzą wszyscy, którzy osiągnęli sukces finansowy czy osobisty między innymi dzięki swojemu spójnemu i nienagannemu wizerunkowi. Ty też jesteś osobą, która aspiruje do tego, by móc dopasowywać gadżety do marki samochodu, którym jeździ? Chciałbyś je dobierać na przykład w Sklepie Porsche: https://sklep.porsche.pl? Jeśli tak, to już teraz powinieneś zainwestować w siebie i zadbać o detale, budujące twoją markę osobistą – i to nie tylko te dotyczące ubioru. Dziś spróbujemy zbadać temat i to na kilku półkach cenowych.

Pewnie nie raz słyszałeś o czymś takim jak „prawo przyciągania”. Nawet jeśli nie, obecnie realizujesz pierwszy jego etap, czyli dokładasz wszelkich starań, by osiągnąć sukces. Część osób, zwłaszcza tzw. twardo stąpających po ziemi, pomija natomiast krok drugi i w efekcie nigdy nie rozwija skrzydeł do końca. Co zatem należy robić, by wspomóc osiągnięcie sukcesu? Niezbędnym elementem jest poczucie go, innymi słowy, wyobrażenie sobie, że się go osiągnęło.  A nic tak nie pomaga w wizualizacji jak dodatki luksusowych marek. Poznaj najbardziej sugestywne w trzech przedziałach cenowych.

Najlepsze dodatki do 100 zł

Co może być dla ciebie talizmanem, który stale będzie przypominał ci o miejscu, do którego dążysz? Musi być to coś, co masz bardzo często przy sobie. Idealne będą wspomniane już breloki samochodowe wymarzonych przez ciebie marek. Jeździsz na razie średnim autem z komisu? Nie szkodzi – stale wizualizuj sobie, że prowadzisz piękny sportowy wóz, aż naprawdę poczujesz, że tak jest.

Zadbaj również, by w twoim domu znalazł się magazyn dedykowany nowej generacji sztuki, zawierający informacje na temat szeroko pojętej kultury, architektury, wyposażenia wnętrz czyli świata twoich ambicji. Ułóż go w widocznym miejscu, przeglądaj często. Zanim się zorientujesz, zaczniesz doskonale rozumieć ten świat, a ostatecznie pokochasz go i stanie się twoim.

Najlepsze dodatki do 250 zł

Kupiłeś już breloki samochodowe dla siebie i żony. Cały czas pamiętaj, że są to symbole twoich wymarzonych aut. Z pewnością zgadzasz się, że muszą mieć godne miejsce w hallu, który jest wizytówką waszego mieszkania – w końcu nikt nie rzuca takich kluczyków byle gdzie. A teraz wyobraź je sobie na marmurowym półmisku – idealnie prawda? Może w tym roku kupicie sobie wspólny prezent na święta?

Jeżeli już mowa o czymś, co możecie wspólnie celebrować każdego dnia jako wyraz waszego idealnego życia, to warto pomyśleć o porcelanowym zestawie do espresso. Picie świeżo zmielonej, aromatycznej kawy w pięknych naczyniach, sprawi, że sygnał do podświadomości będzie niezwykle silny, bowiem łączący oddziaływanie kilku zmysłów.   

Najlepsze dodatki do 500 zł

W tym przedziale cenowym  możemy znaleźć jeszcze inne dobre towarzystwo dla breloków samochodowych. Co wyciągasz równie często z kieszeni spodni w ciągu dnia? Układasz na blacie stołu w kawiarni, w której masz spotkanie z klientem biznesowym? Zgadza się – portfel. Zadbaj o to, by był jak najbardziej minimalistyczny, w dobrym gatunku  i w nienagannym stanie. Zawsze sprawdza się czarny mat, który mówi o tobie, że jesteś odpowiedzialny, dyskretny i można ci powierzyć pieniądze.  

Kolejnym dodatkiem, który idealnie odnajdzie się w towarzystwie wspomnianych portfeli i breloków samochodowych, będzie etui na iphona, koniecznie w tym samym stylu – czarne, skórzane, minimalistyczne, idealne dla eleganckiego mężczyzny. Podobnie jak przy wcześniejszych gadżetach, to twój sygnał dla świata, że jesteś osobą posiadającą spójny wizerunek, co oznacza, że można obdarzyć cię zaufaniem i robić z tobą interesy.   

Jak widzisz, już niewielkim kosztem możesz zacząć żyć w świecie, do którego dążysz, uruchamiając prawo przyciągania. Możesz co jakiś czas kupić sobie kolejny przydatny gadżet w ramach nagrody albo zażyczyć go sobie, gdy ktoś zapyta, co chciałbyś dostać w prezencie. Pamiętaj, że wszystko, co kupujesz, jest inwestycją – więc wybieraj to, co najlepsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here