Wszystko o marce S-Probio

0
387

Producentem procedury probiotycznej S-Probio jest firma o tej samej nazwie, która działa na rynku już od dobrych kilku lat. Powstała ona w wyniku wieloletnich doświadczeń zawodowych i naukowych oraz syntezy technologii z wielu branż. Głównym celem, który postawili sobie pracownicy S-Probio, było opracowanie procedur z zakresu probiotechnologii, które będą mieć jak największe parametry i będą miały zastosowanie w wielu branżach.

ProBioMinerał – co to jest i jakie jest jego przeznaczenie?

Probiominerał jest sfermentowanym minerałem, drobnodyspresyjnym złożem osadowym, który ma różną genezę mineralną. Reprezentuje on cząsteczkę skały, bardzo drobnej, która pod wpływem różnych organizmów ulega biomineralizacji. Przeważnie są to minerały warstwowe, które długo zalegają i są nasycone wodami gruntowymi. Ukształtowane zostały warstwowo, w postaci skupiska włóknistego, o strukturze przypominającej rurki. O właściwościach PBM decyduje najczęściej rozmiar jego cząsteczek.

Zastosowanie Probiominerału S-Probio

Probiotyk ten normuje pracę układu pokarmowego, neutralizuje i eliminuje z organizmu substancje toksyczne oraz bakterie. Zapobiega utracie elektrolitów, wzbogaca ich skład, oczyszcza chore i osłabione komórki, poprawia przemianę materii, a także sprzyja poprawie czynności mikroorganizmów, które są pożyteczne dla człowieka.
Bakterie zawarte w tym probiotyku likwidują wszelkie stany zapalne jelit, które wywołują wirusy, bakterie oraz grzyby, zmniejszają poziom cholesterolu, poprawiają trawienie białek, tłuszczów oraz cukrów. PBM obniża ryzyko zachorowania na raka jelita grubego.

Probiominerał dodany do wody działa ja swoisty filtr. Otrzymuje się wodę, którą można spokojnie pić, myć nią twarz, smarować miejsca po ukąszeniach.

Galeria Kosmetyczna – co oferuje?

Galeria Kosmetyczna to drogeria, sklep internetowy, w którym każdy znajdzie wyjątkowe kosmetyki do twarzy i ciała oraz suplementy diety. Dostać tu można najlepsze produkty polskie i zagraniczne uznanych marek. Znaleźć tu można kosmetyki idealne do makijażu, kredki, cienie, pomadki oraz różnorodne peelingi oczyszczające, żele pod prysznic, a także różnego rodzaju balsamy do każdego rodzaju skóry.

Sklep internetowy Galeria Kosmetyczna oferuje również rozmaite suplementy diety, wśród których znaleźć można Probiominerał probiotyk. Jest on połączeniem jedenastu szczepów probiotycznych oraz minerałów osadowych. Ten ekologiczny produkt występuje w postaci pudru. Dzięki temu suplementowi mikroorganizmy, które są pożyteczne, tworzą ekosystem. Szczepy probiotyczne wypierają florę chorobotwórczą, czyli pleśnie i grzyby, a także likwidują toksyny, które znajdują się w sąsiedztwie.

Probiotyk ten, dodany do wody, wspomaga pracę całego organizmu i ma na niego zbawienny wpływ.

Galeria Kosmetyczna to miejsce, które oferuje klientom szeroką gamę produktów, a przy tym fachową i sprawną obsługę. W miejscu tym często spotkać można różnego rodzaju promocje i zniżki dla stałych. klientów. Ceny nie są wygórowane i zachęcają do zakupów zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here