W prezencie bożonarodzeniowym dla siostry można jej ofiarować wyjątkowe przeżycie, jak kurs tańca, sesję zdjęciową czy indywidualną lekcję makijażu. Oryginalnym pomysłem na świąteczną niespodziankę jest zabawa we wrotkarni, nauka jazdy konnej czy popołudnie na sali zabaw.

Pomysły na prezenty dla nastolatki

Oryginalne prezenty na Boże Narodzenie dla siostry to np.: sesja zdjęciowa lub indywidualna lekcja makijażu. Pozowanie od zdjęć przed obiektywem profesjonalnego aparatu to marzenie każdej dziewczyny, która kiedyś chciała zostać modelką. Na sesję można zabrać ze sobą przyjaciółkę czy kogoś z rodziny i wspólnie dobrze się bawić. Efekty sesji będą pamiątką na lata. Wyjątkowy prezent dla niej to również profesjonalna lekcja wykonywania makijażu. Wizażystka oprócz nauki malowania się, podpowie również jak dbać o cerę i jakich kosmetyków używać.

  • Kurs języka obcego online

Prezent pod choinkę w postaci kursu języka obcego online to przydatny upominek dla uczennicy. To bezstresowa i komfortowa forma nauki. Kurs internetowy daje nieograniczone możliwości dysponowania wolnym czasem i miejscem uczenia się. Najchętniej wybierane języki obce to: angielski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański.

  • Voucher na zajęcia taneczne

Voucher na lekcje taneczne to doskonały prezent dla każdej miłośniczki tańca i ruchu. Zajęcia są sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu i odprężenie się. Taniec zwiększa wytrzymałość fizyczną, spala kalorie oraz pomaga wyrzeźbić idealną sylwetkę. Voucher można wykupić na zumbę, taniec towarzyski, modern jazz czy balet.

Świąteczne prezenty dla dziecka

W prezencie gwiazdkowym dla młodszej siostry można podarować kurs jazdy konnej. Z upominku ucieszy się każda miłośniczka zwierząt. Zajęcia to okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dziecko jest pod opieką instruktora, który dostosowuje ćwiczenia indywidualnie do danej osoby.

Pomysłem na prezent dla siostry jest voucher do wrotkarni. To idealne miejsce, aby nauczyć się jeździć na wrotkach. Placówka oferuje sprzęt w postaci butów oraz ochraniaczy. Zabawa na wrotkach jest dobrą formą na spędzenie aktywnego popołudnia w gronie rodziny. Siostrę można także zabrać do sali zabaw, gdzie może bawić się w basenie z piłkami, na karuzelach, trampolinach i huśtawkach. Dzieci spędzają czas z rówieśnikami, a opiekunowie mogą przez cały czas obserwować swoje pociechy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here