Prezenty na święta dla ukochanego to co roku nie lada wyzwanie. Oryginalne upominki-przeżycia to gwarancja wyjątkowych wspomnień. Prezentem dla faceta, który jest miłośnikiem sportu, może być np.: indywidualny plan treningowy, karnet na siłownie czy profesjonalny program dietetyczny dopasowany do zdrowia i rodzaju wykonywanej aktywności przez faceta. Ciekawym pomysłem na świąteczny upominek jest kurs na dowolnie wybraną dyscyplinę sportu, np.: tenisa, wspinaczkę czy squasha.

Miesięczny plan treningowy dla biegacza

Prezenty dla niego w postaci rozpisanych planów treningowych to idealny upominek dla mężczyzn aktywnych fizycznie. Voucher zawiera opiekę profesjonalnego instruktora, który dobierze odpowiedni trening, na podstawie analizy sylwetki, ogólnego stanu zdrowia, a także oczekiwań biegacza. W trakcie spotkania z trenerem otrzyma się także cenne wskazówki odnośnie stroju i butów, aby bieganie było komfortowe i sprawiało jak najwięcej przyjemności i satysfakcji. Profesjonalny plan treningowy to doskonały pomysł na prezent, zarówno dla trenujących regularnie, jak i osób dopiero zaczynających przygodę ze sportem.

Indywidualny plan dietetyczny

Aby osiągnąć spektakularne efekty płynące z wysiłku fizycznego, niezbędna jest zdrowa i dobrze zbilansowana dieta. Porada specjalisty odnośnie codziennego jadłospisu to przydatny prezent zarówno dla aktywnych fizycznie mężczyzn, jak i takich, którzy chcą wprowadzić w życie zasady zdrowego odżywiania. Dietetyk, opracowując indywidualny plan dietetyczny, bierze pod uwagę stan zdrowia, tryb życia, ewentualne choroby czy przyjmowane leki, a nawet preferencje smakowe.

Karnet na siłownię

Karnet na siłownię to użyteczny prezent na gwiazdkę dla faceta. Ciekawą formą aktywności jest crossfit, który poprawia kondycję, koordynację, siłę i sprawność fizyczną. Trening ogólnorozwojowy bazuje na takich ćwiczeniach, jak: pompki, przysiady, wyskoki czy podciąganie. Treningi są krótkie, ale bardzo intensywne. Uczestnicy wykonują kolejne aktywności, dostosowując je indywidualnie do własnych możliwości i z czasem stopniowo zwiększając ich natężenie.

Indywidualny trening z trenerem

Ciekawym pomysłem na prezent świąteczny jest indywidualny trening z profesjonalnym trenerem. Popularne formy aktywności to, np. wspinaczka, tenis, jazda na rolach czy squash. Zajęcia z instruktorem pozwalają dokładnie poznać zasady i najlepsze techniki ćwiczeń. Prezent w postaci przeżycia może być początkiem nowej pasji i formą aktywnego spędzenia wolnego czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here