Srebrne, na bransoletce, ze skóry, drewna, a może złote? Zegarki damskie mają wiele odsłon zarówno pod względem technologicznym, jak i designerskim. Jako, że od kilku sezonów wraca moda na noszenie ozdób na nadgarstku w postaci zegarków, warto zastanowić się nad wyborem modelu najbardziej odpowiedniego dla nas.

Każda z nas lubi być elegancka i modna, a w ostatnim czasie bycie modną oznacza m.in. posiadanie porządnego zegarka. Zegarki od zawsze były jednym ze sposobów stylizacji i ponownie wracają na salony. Obecnie, tak samo jak niegdyś, zegarki oznaczają nie tylko gust właściciela, lecz także status społeczny. Jak na przykład złote zegarki damskie – które są od zawsze symbolem klasy. Dlatego decydując się na zakup zegarka warto wziąć pod uwagę to, że powinien być dobrej jakości. Będziemy mieli z tego wiele korzyści. Porządny zegarek może nam towarzyszyć niezawodnie całe życie.

Jeżeli dbasz o swoją stylizację, trendy i pragniesz znać również modne zegarki nasz ranking pokaże kilka najciekawszych pozycji.

1. Krzyształy Swarovskiego – zawsze modne

Należy przyznać, że kryształy Swarovskiego nie wychodzą z mody. Ozdabiane nimi dodatki i akcesoria są równie eleganckie, jak sama biżuteria. Dlatego nie powinno dziwić, że zegarki z tymi kryształami to jeden z hitów modowych. Jednym z modeli jest Caravelle New York. Zegarki te dosłownie skrzą się od kryształów, którymi pokryta jest cała tarcza. Największą popularnością cieszą się złote zegarki damskie z kontrastującą czarną tarczą. Złote zegarki nie wychodzą z mody. Nadal są symbolem elegancji i dobrego smaku. W nowoczesnym wydaniu i łączeniu złota z czernią zyskują tylko na nietuzinkowości. Właśnie dlatego tak bardzo podobają się kobietom. Dla amatorek mniej odważnych rozwiązań są także wersje delikatniejsze, jak złote zegarki damskie z błękitem lub różem.

2. Inteligentne maszyny, czyli zegarki zaskakujące technologią

Zegarek Skagen Connected to typowy przykład skandynawskiej myśli technologicznej. Jak wiemy skandynawski design to prostota i minimalizm, które jednak opakowane ciepłymi i prostymi dodatkami dają wyraz ponadczasowej i klasycznej elegancji. Właśnie zegarki Skagen Connected są tym, co najlepsze w północnym wzornictwie użytkowym – łączą technologię i design. Zegarek oferuje funkcje smart watcha, czyli zegarka z wbudowanymi aplikacjami, które można synchronizować z telefonem, pocztą i wieloma aplikacjami. To wspaniały zegarek, nie tylko dla osób lubiących gadżety. To świetny wybór dla każdego, kto lubi nowoczesne technologie, które zyskują nam czas dzięki nowym rozwiązaniom.

3. Kwadratura koła, czyli tarcza wcale nie okrągła

Przyjęło się, że tarcza zegarka jest okrągła i na ogół właśnie taką posiadają. Jednak wcale nie jest powiedziane, że nie może to być inny kształt, na przykład kwadrat. Taką właśnie kopertę prezentuje piękny i niezwykle elegancki zegarek Fossil. To zegarki, które są minimalistyczne i proste, a swój urok i styl czerpią właśnie z oryginalnego kształtu koperty, która jest ich najważniejszą cechą. Poza tym klasy dodają uniwersalne, wyrafinowane barwy, jak złoto, beż, miedź, biel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here