Zawieszki z indywidualnym charakterem

Chociaż biżuteria zawsze jest przedmiotem bardzo osobistym, to małe zawieszki charms sprawiają, że staje się symbolem osobowości. Charmsy to niewielkie wisiorki, najczęściej wykonane ze srebra lub złota w różnych kształtach: serca, koniczyny czterolistnej, ale także przedstawiających zwyczajne przedmioty. Wszystkie jednak są kunsztownie wykonane, często z dodatkiem kryształków Swarovskiego. Dzięki małemu oczku można zawiesić je na łańcuszku, ale przede wszystkim na bransoletce.

Biżuteria, która określa osobowość
Niewielki wisiorek typu charms może mieć kształt pozornie banalny: butelki dla dziecka, roweru, ust, torebki lub bucików. Wzorów jest nieskończenie wiele, bo znaleźć można charmsy także w kształcie słońca, kluczyków, strzały. Niektóre symbolizują pasje i zainteresowania, na przykład podróż, jazdę na rowerze czy słuchanie muzyki. Inne kojarzą się z zakupami albo imprezowaniem. Charmsy mogą symbolizować urodzinowe imprezy, ważne rocznice oraz osoby, które są nam bliskie. Zawieszone na łańcuszku błyszczą i dzwonią, delikatnie opadają na nadgarstek, a ilość i rodzaj zawieszek można zmieniać właściwie codziennie. Bransoletka z charmsami żyje razem z jej właścicielką.
Charmsy – prezent idealny
Bransoletki z charmsami noszą kobiety w różnym wieku. To dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy szukają idealnego prezentu. Zawieszek jest bardzo dużo https://zanka.com.pl/sklep/kategoria/charms , można więc kupować je na różne okazje: święta, urodziny, rocznice, a nawet jako prezent na komunię. Jeśli wiemy, że bliska nam kobieta kolekcjonuje zawieszki, na pewno nie będzie nam miała nam za złe, że otrzymała kolejną, która wzbogaci jej kolekcję.

www.morini.pl

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułOzdoba
Następny artykułZimowa czapka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here