Mówi się, że mężczyźni nie są wybredni. Z drugiej strony uważa się, że są próżni. Jak to pogodzić? Prawdziwi mężczyźni lubią dawać i brać, ale z pewnością nie dają się łatwo zaskoczyć prezentem. Jak więc wybrać coś, co sprawi, że on poczuje się wyjątkowo? Przedstawiamy 6 przedmiotów, które idealnie nadadzą się na niespodziankowy prezent dla niego.

Przedmioty z serii Mr. P

Wyjątkowa seria dla wyjątkowego faceta. Zaskocz go codziennymi produktami w niecodziennej odsłonie. Seria Mr. P One Man to wieszaki, lampy, lampki, podajniki na taśmę klejącą i wiele innych, które w nietypowej formie wypełniają swoje praktyczne zadanie. Są to ozdobne figurki z wizerunkiem Mr. P w różnych, często przezabawnych pozach. Każdy przedmiot z tej serii zaskoczy go, a jego użytkowanie sprawi mu wielką frajdę.

Półka na telefon Load-Ding

Jak powszechnie wiadomo, częstotliwość ładowania współczesnych telefonów zdecydowanie wzrasta. Ilość aplikacji i intensywność użytkowania smartfonów sprawia, że baterie często nie wytrzymują nawet pełnego dnia bez ładowania. Naprzeciw oczekiwaniom z tym związnymi wychodzi firma XXD, która stworzyła specjalną, przenośną półkę na ładujący się telefon. Jest to praktyczny i wygodny sposób wszędzie tam, gdzie najbliższa szafka lub parapet znajdują się sporą odległość od kontaktu. Wtyczka trzyma półkę, na której spoczywa ładujący się smartfon – doskonały prezent dla mężczyzn lubiących ciekawe i praktyczne rozwiązania.

Notatnik Post-Card

Niecodzienne ujęcie zwykłego notatnika. Kto powiedział, że notowanie musi być nudne? Dzięki notatnikowi w kształcie pocztówki każdy facet zaspokoi swoją wrodzoną ciekawość, a każda notatka nabierze niebanalnego charakteru.

Podajnik taśmy klejącej

Każdy kto pamięta czasy kaset magnetowidowych będzie zachwycony, gdy zamiast sztampowego podajnika na taśmę klejącą, zobaczy starą kasetę. Miejsce taśmy filmowej lub muzycznej zajmuje tu jednak taśma klejąca, a dzięki nietypowemu designowi proste czynności staną się przyjemnością samą w sobie.

Akcesoria do pielęgnacji wąsów Mustache

Propozycja dla nosicieli wąsów, ale nie tylko. Ich brak to również wynik naszego działania, w czym pomogą akcesoria zapakowane w zgrabny futerał w kształcie wąsa. W środku znajdziemy specjalny grzebyk i nożyczki do pielęgnacji męskiego zarostu. Całość zgrabnie zamykana za pomocą magnesów.

Dekoracja ścienna Pin World

Pin World to idealny pomysł dla podróżników i marzycieli. Jest to ścienna mapa świata, na której można, za pomocą pinesek, zaznaczać miejsca, w których się było lub które chce się odwiedzić. Jest to ozdobny dziennik z podróży dla każdego globtrotera i nie tylko.

Wybór prezentu dla niego często może nastręczać problemów, dlatego warto sięgnąć po coś wyjątkowego i kreatywnego. Te kilka pomysłów to tylko inspiracja do tego, aby szukać i odkrywać swoje pomysły, które zachwycą go za każdym razem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here