Soczewki kontaktowe - jakie wybrać w podróż?

Camping nad morzem, wyjazd pod namiot czy może wypad na działkę – każde wyjście z domu stanowi zaburzenie codziennej rutyny. Jakie soczewki wybrać, aby mieć wakacje również od czynności związanych z pielęgnacją szkieł kontaktowych?

Soczewki jednodniowe czy tygodniowe? Mamy coś lepszego!

Każda podróż to wyzwanie dla higieny oczu związanej z noszeniem soczewek kontaktowych. Brak bieżącej wody czy lustra naraża Cię na infekcje i podrażnienie spojówek.  W takiej sytuacji może Cię kusić, aby zdecydować się na jednodniowe soczewki – wtedy przynajmniej nie musisz martwić się o higienę szkieł kontaktowych. Jednak moc atrakcji na wakacjach czy obowiązków na służbowym wyjeździe może doprowadzić do sytuacji, kiedy zapomnisz wyjąć soczewki kontaktowe na noc. Wiesz, co to oznacza? Ogromny dyskomfort oczu i bóle głowy następnego dnia, i to niezależnie od faktu, czy nosisz soczewki jednodniowe, tygodniowe, czy miesięczne. Chcesz to zmienić? Być niezależny w podróży i nie musieć pamiętać o zdjęciu soczewek przed pójściem spać? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Na stronie coopervision.pl znajdziesz rozwiązanie swoich problemów.

Soczewki kontaktowe Medivue możesz nosić przez 7 dni i nocy z rzędu

Wpierw musisz skonsultować się ze swoim okulistą, ale po tej krótkiej formalności możesz wybrać się na krótki wyjazd bez zmartwień o to, gdzie i kiedy będziesz zdejmować szkła kontaktowe, bo nie będziesz musiał tego w ogóle robić! Zachowasz idealne widzenie od rana do nocy przez cały czas podróży – na polu namiotowym, na plaży, w górach, w kraju czy za granicą. Poza tym soczewki kontaktowe Medivue (z rodziny Biofinity) możesz nosić przez cały miesiąc. Ich hydrożelowo-silikonowa powłoka przepuszcza maksymalnie dużo tlenu, co zapewnia zdrowo wyglądające, czyste i białe oczy. Możesz mieć pewność, że będziesz świetnie wyglądać na zdjęciach. Powierzchnia soczewki jest idealnie gładka i odporna na osady, dzięki czemu szybko zapomnisz, że je nosisz i będziesz mógł skupić się na zwiedzaniu nowych miejsc i poznawaniu nowych ludzi. Stabilność i ograniczona rotacja soczewki sprawia, że będziesz zawsze widział wszystko wyraźnie. Z kolei naturalne zwilżenie soczewek (technologia Aquaform) pozwoli Ci zaoszczędzić na kroplach nawilżających. Jedna rzecz mniej do spakowania do walizki czy plecaka! Soczewki kontaktowe Medivue dostępne są w wersji dla krótkowidzów, dalekowidzów, osób z astygmatyzmem i do czytania. Już nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wybrał się w podróż i świetnie się bawił!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here