prezenty dla mamy

Dla wielu osób święta to czas, kiedy możemy sprawić swoim bliskim wspaniały prezent. Nie chodzi tu o drogi gadżet, chodzi tu o upominek, który sprawi, że w zamian dostaniemy najpiękniejszy prezent – uśmiech. Co kupić bliskiej osobie? Na pewno nie to co w ubiegłym roku. Powielenie prezentu, to niezbyt dobra opcja, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, prezent to niespodzianka. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/prezent-dla-mamy-na-swieta/

Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej kobiety

Wręczanie prezentów to bez wątpienia jedno z najlepszych uczuć. Jeszcze lepiej, gdy prezent wręczamy osobie tak wyjątkowej jak nasza mama. Co natomiast z prezentem? Na co postawić? Najlepiej będziesz wiedział to sam, ponieważ kto ma znać lepiej Twoją rodzinę jak nie Ty sam? Wystarczy tylko odrobinę się zastanowić lub zaczerpnąć inspirację… 

Jaki prezent wybrać? 

Najlepiej jeśli będzie to upominek, który wywoła uśmiech, doprowadzi do łez, a przede wszystkim zostawi pozytywne wspomnienia na długie lata. Najważniejsze dla każdego rodzica, z pewnością nie będzie to co dostanie, a to w jaki sposób to dostanie. Chodzi tu o miły gest czy samą pamięć.

Wprowadź element zaskoczenia

Święta są tylko raz w roku. Nie szukaj prezentu na przymus, nie kieruj się opiniami innych. W ten sposób możesz uzyskać efekt odwrotny do pożądanego i wręcz przesadnie potratować symboliczny gest. Z pewnością jest taka rzecz, o której Twoja mama marzy już od dawna.  W ten świąteczny czas, masz okazje spełnić jej marzenie.

Trzy propozycje na prezent dla mamy:

  • Koncert jazzowy, spektakl w teatrze, wykwintna kolacja w restauracji. To cudowne prezenty, a co dopiero wspomnienia z nich. Zadbaj o to, aby Twoja mama poczuła się doceniona, spędź z nią wolny czas i pokaż, że jest dla Ciebie wyjątkowa. Niematerialny prezent z pewnością zostanie na długo w sercu mamy.
  • Najlepsze prezenty to te od serca, czyli takie wykonane samodzielnie. Twoja mam z pewnością ucieszy się z prezentu wykonanego własnoręcznie. W internecie znajdziesz wiele propozycji prezentów DIY, czyli prezentów ,,zrób to sam’’. Od świeczek, breloczków, kartek, po piękną biżuterię wykonaną własnoręcznie. 
  • Kto jak nie Twoja mama zasługuje na relaks po całym roku ciężkiej pracy? Voucher do SPA, na masaż czy pielęgnacyjny zabieg kosmetyczny sprawią, że Twoja mama poczuje się nie tylko piękna, ale także poczuje, że jej ciało odmłodniało. 

Nie zapominajmy, że pięknym prezentem szczególnie dla rodziców są słowa:  „Dziękuję, że jesteś” i „Kocham Cię”. Jest to niezwykle ważne niestety często o tym zapominamy. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here