Każdy fan Ferrari będzie zachwycony, gdy wsiądzie za kierownicę tego kultowego pojazdu na profesjonalnym torze wyścigowym. Taka atrakcja jest dostępna w większości wojewódzkich miast w Polsce. Inne oryginalne dodatki dla fanów tej marki to kubki, koszulki, breloki, zegarki czy modele z logo Ferrari.

Jazda Ferrari na torze wyścigowym

Nie ma lepszego prezentu dla miłośników Ferrari niż przejazd tym wymarzonym autem po profesjonalnym torze wyścigowym. Podczas tej atrakcji uczestnik będzie mógł sprawdzić możliwości i parametry tej maszyny na własnej skórze. Ferrari 458 Italia potrafi przyspieszyć do 100 km/h w ciągu 3,5 sekund, co jest niezwykłym doświadczeniem z punktu widzenia kierowcy. Idealnie dostosowany tor zbudowany z asfaltu lub betonu (w zależności od preferencji uczestnika) umożliwia rozpędzenie pojazdu do 350 km/h! Nad bezpieczeństwem tego ekstremalnego przejazdu będzie czuwał doświadczony instruktor, który sam jest kierowcą wyścigowym. Doskonale opanował on jazdę tym autem, więc będzie potrafił umiejętnie kontrolować przebieg atrakcji. Tak więc trudno wyobrazić sobie lepszy podarunek na urodziny lub imieniny dla fanów szybkich aut niż przejazd Ferrari. Prezent ten jest realizowany w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Trójmieście, Koszalinie, Olsztynie, Białymstoku, Siedlcach, Radomiu i Toruniu.

Dodatki dla fanów Ferrari – breloczki, flaga, kubki, model Ferrari

Miłośnikom Ferrari przypadną do gustu też drobne upominki, które uprzyjemnią im codzienne życie. Warto podarować im coś, co pomoże lepiej utożsamić się z ulubioną marką samochodów. Takim pomysłem jest kubek z logo pojazdu w klasycznych czerwono czarnych kolorach. Ten podarunek uprzyjemni im poranną kawę oraz udekoruje miejsce pracy. Ciekawym rozwiązaniem jest też kubek termiczny z logo Ferrari, który również cieszy się ogromną popularnością wśród fanów tej marki. Natomiast bardziej skrupulatnym miłośnikom tej firmy warto podarować model bolidu Ferrari, który trzeba własnoręcznie skleić. Jest to nie lada wyczyn, ponieważ składa się on z wielu drobnych i skomplikowanych elementów, jednak ostateczny efekt robi duże wrażenie. Imitacja pojazdu ma długość 30 cm, więc z pewnością zajmie ważne miejsce na półce każdego miłośnika Ferrari. Inne ciekawe dodatki, które warto im sprawić to breloki, flagi, zegarki czy koszulki z logo tej kultowej włoskiej marki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here