Pomysł na wakacje życia

Każdy zasługuje na spędzenie czasu w niesamowity sposób. W teorii, wspomnienia można tworzyć wszędzie. W praktyce – im bardziej wyjątkowe warunki, tym większa szansa na to, że zostaną zapamiętane do końca życia. Świetnym pomysłem na takie wakacje jest zebranie grupy przyjaciel i… czarter jachtów na Sycylii.

Sycylia

To największa wyspa na Morzu Śródziemnym. Znajduje się na niej Etna, czyli jeden z najbardziej znanych na świecie wulkanów. Stolicą wyspy jest Palermo. Wyspa ta należy do Włoch. W związku z tym cieszy się ona bardzo dużą popularnością, jako miejsce wczasów i wycieczek.

Czarter jachtów na Sycylię jest najbardziej praktycznym sposobem dostania się na wyspę. Inną popularną drogą jest droga lotnicza. Podróż z Polski trwa blisko 3 godziny. Czarter jachtu jest jednak zdecydowanie ciekawszą opcją na wakacje życia. To rozwiązanie zapewnia luksusową podróż, która na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.

Warunki

W takiej podróży nie chodzi nawet o faktyczne zwiedzanie wyspy. Większą atrakcją jest sama podróż wyczarterowanym jachtem. Łodzie te przypominają luksusowe hotele, które mogą się swobodnie przemieszczać po lazurowym morzu. Można wynająć bardzo ekskluzywne modele, które na swoim wyposażeniu mają wszystkie możliwe udogodnienia: wi-fi, telewizję, jaccuzzi, saunę, stół do bilarda, itd.

Najważniejszym elementem wyposażenia jest jednak podest, który umożliwia wchodzenie do morza. Pływanie w pięknej, czystej wodzie może być najlepszą atrakcją wyjazdu na Sycylię. To świetna propozycja wspólnego spędzenia czasu. To doświadczenie, które najprawdopodobniej nigdy nie zostanie zapomniane. Warto też dowiedzieć się, czy można wykupić dodatkowe lekcje nurkowania.

Załoga

Decydując się na czarter jachtu, należy upewnić się, że w cenie wynajmu uwzględniona jest też załoga, która zajmie się prowadzeniem maszyny. Jest to konieczność, ponieważ jest mała szansa na to by ktoś z wycieczkowej ekipy miał odpowiednie uprawnienia. Patenty zdobywa się w czasie szkoleń.

Najczęściej należy wybrać obecność lub też brak sternika. Na większych jednostkach, można wynająć osoby do obsługi, na kształt luksusowych stewsrdess. Poza tym, wymarzone wakacje, to takie, w czasie których nic nie trzeba robić samemu.

Czarter jachtów na Sycylii proponuje Agencja Żeglarska Kubryk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here