Odkażanie ubrań

W jaki sposób odkazić ubrania? To pytanie od lat zadaje sobie coraz więcej osób świadomych, jak wiele zarazków się na nich gromadzi. Odkażanie ubrań szczególnie na aktualności zyskało w dobie pandemii. A najprostszym i najlepszym sposobem na zabicie wirusa jest dezynfekcja odzieży. Obecnie na rynku mamy szeroki wybór urządzeń, które pomogą nam cieszyć się czystymi ubraniami.

Każdy, kto ceni sobie nienaganny wygląd na co dzień, z pewnością doceni użyteczny sprzęt, a zarazem mebel, jakim jest szafa odświeżająca ubrania AirDresser. To urządzenie dla każdego – pozwala szybko odświeżyć wiele rodzajów ubrań. Dodatkowym plusem jest to, że możemy zrobić to wygodnie w domu, bez konieczności częstych i długich wizyt w pralni, gdzie znajdziemy specjalistyczny sprzęt. Odkażanie ubrań z AirDresser to czysta przyjemność. Urządzenie zadba również o bardzo delikatne tkaniny, takie jak jedwab bądź kaszmir.

Odkażanie ubrań – sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów

W dobie panującej pandemii dezynfekcja przestrzeni wokół siebie gra kluczową rolę. Ważne jest nie tylko mycie rąk – nie powinniśmy zapominać także o odkażaniu ubrań. Odzież nie powinna też zbyt długo leżeć w koszu na pranie, m.in. ze względu na wydzielającą się nieprzyjemną woń, której potem często trudno się pozbyć. Poza tym może pojawić się pleśń.

Odkażanie ubrań jest istotne szczególnie latem, gdy upały dają się we znaki. Co skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy z ubrań oraz wnętrza garderoby? Odpowiedź to AirDresser, czyli nowa szafa odświeżająca ubrania. Dzięki parze JetSteam i filtrowi UV usuwa z odzieży dokuczliwy odór. W dodatku urządzenie to nadaje ubraniom wyjątkowy zapach. Wystarczy jedynie skropić bawełnianą chusteczkę perfumami i umieścić ją w specjalnej strefie. Dezynfekcja odzieży eliminuje z ubrań aż do 99,9% wirusów, bakterii, alergenów, a także innych uciążliwych zarazków. I to bez konieczności użycia silnych chemikaliów.

Nie tylko czyste, ale i perfekcyjnie wygładzone

Odkażanie ubrań przy pomocy AirDresser to dezynfekcja odzieży bez wysiłku. Jakie ubrania odkazi urządzenie? Ta nowoczesna szafa skutecznie odświeży m.in. marynarki, garnitury, sukienki, płaszcze, kurtki puchowe, wełniane swetry, jeansy, koszule, bieliznę oraz wiele innych rodzajów odzieży, w tym również ubrania skórzane, te z cekinami, a nawet tak delikatne tkaniny jak wspomniane wcześniej jedwab czy kaszmir.

AirDresser doskonale da sobie radę też z pościelą, ręcznikami, pluszowymi zabawkami, kombinezonami i kaskami. Wystarczy tylko wybrać odpowiedni program. Usuwa pyłki i kurz przy pomocy pary oraz silnego podmuchu powietrza Jet Air. W dodatku przy pomocy pary, która wnika głęboko w tkaniny, pozbywamy się zagnieceń, co dla osób, które nie przepadają za tradycyjnym prasowaniem, jest dobrą wiadomością.

Dezynfekcja odzieży plus ponadczasowy design

Nieraz musimy trzymać nerwy na wodzy, gdy zabieramy się za domowe porządki, w tym oczywiście te związane z praniem czy odkażaniem ubrań. Dezynfekcja odzieży wywołuje niekiedy lekką frustrację, a pokój zaczyna przypominać pole bitwy, gdy wokół pełno ubrań. Nie musi tak być! Ponownie z pomocą może przyjść szafa odświeżająca ubrania AirDresser. Ten mebel został zaprojektowany tak, by mógł wkomponować się w każdą przestrzeń. Gładki front Crystal Mirror, bez żadnych wystających elementów, doda pomieszczeniu nuty elegancji i nowoczesności, a także świetnie wpasuje się w zabudowę np. garderoby. Zaś wzornictwo AirDresser zostało nagrodzone na międzynarodowym konkursie IF Design Award.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here