Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe w 2019 roku

Trendy w modzie zmieniają się co roku. Nie inaczej to wygląda w przypadku biżuterii, a także pierścionków zaręczynowych. Więc zanim zaczniemy przeglądać katalogi zawierające najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe, sprawdźmy jakie będą najmodniejsze w 2019 roku.

Żółte złoto

W ostatnich latach większość pierścionków zaręczynowych była w kolorze białego złota. Jednak w 2019 roku za sprawą zaręczyn księcia Harrego i Meghan Markle to się zmienia. W 2019 roku króluje żółte złoto, a za raz za nim modne od pewnego czasu różowe. Te odcienie ocieplają biżuterię i sprawiają, że jest ona delikatniejsza. Z obrączką w tym kolorze, nawet największe kamienie nie będą tak rzucające się w oczy.

Kolorowe kamienie

Diamenty to najbardziej klasyczne kamienie w pierścionkach zaręczynowych. Otwierając jakikolwiek artykuł zawierający najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe w historii łatwo jest zauważyć, że to właśnie ten kamień przeważa. Jednak 2019 rok zmienia zasady i diament stają się passe.

Kolor staje się coraz bardziej popularny ponieważ pozwala odzwierciedlać osobowość przyszłej panny młodej. Rubiny, żółte diamenty, różowe szafiry, niebieskie szafiry i parti-szafiry (wielokolorowe kamienie)coraz częściej występują jako główny kamień.  Nawet tradycyjne panny młody mogą nadal wybrać biały diament jako centralny kamień ich pierścionka zaręczynowego, jednak zdecydują się na otoczenie go mniejszymi kolorowymi kamieniami.

Nie tyko jeden kształt

W ostatnich latach, w każdym sezonie dominował konkretny kształt kamienia w pierścionku zaręczynowym. 2019 rok daje pod tym względem dowolność, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia przyszłego pana młodego i jego wybranki.  W ofercie jubilerów znajdziemy te z kwadratowym i prostokątnym kamieniem, ale także w kształcie łzy, koła czy nawet serca.

Jedyny w swoim rodzaju

Trudno powiedzieć, że kiedykolwiek nie było to modne, jednak w tym sezonie bardziej niż zwykle – pierścionki robione na indywidualne zamówienia. Personalizacja jest trendem, który rozwija się we wszystkich dziedzinach życia, więc nie mogło go zabraknąć i tutaj, bo chodzi przecież o najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe. Jeżeli przyszła panna młoda chce poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo, jej wybranek powinien zastanowić się nad tym właśnie rozwiązaniem. W przypadku pierścionka robionego na zamówienie, można wstrzelić się idealnie w gusta ukochanej, wybierając kolor obrączki, kolor i kształt kamienia, a także sposób jego osadzenia. Na pewno taki pierścionek będzie wyjątkowy i zostanie w rodzinie na lata.

Ponadczasowa klasyka

„Moda przemija, styl pozostaje” tak mówiła Coco Chanel. Także jeżeli nie masz zaufania do trendów, to tym co nigdy nie wyjdzie z mody jest klasyka. Prosty, pięknie wyszlifowany diament na złotej lub platynowej obrączce jest ponadczasowy. Taki wybór jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here