Laser e-light

0
2141

Laser e-light jest zaawansowanym urządzeniem wielofunkcyjnym, które ma bardzo szerokie zastosowanie. Od kilku lat jest to zabieg, który przyciąga swoich zwolenników, którzy chcą poprawić wygląd swojej skóry, pozbyć się niedoskonałości, jak również pozbyć się zbędnego owłosienia. Zabiegi przeprowadzane z pomocą lasera e-light są bezbolesne oraz bardzo skuteczne. Laser e-light ma zastosowanie w fotoodmładzaniu, usuwaniu przebarwień i owłosienia, a także jest niezwykle pomocny przy niwelowaniu trądziku.

Laser e-light wskazania

Zabieg przeprowadzony przy pomocy lasera e-light, jest szczególnie polecany osobom zmagającym się z następującymi problemami:

– nadmiernym lub niechcianym owłosieniem,

– przebarwieniami,

– trądzikiem,

– rumieniem,

– cerą naczynkową,

– nadmierną ilością piegów,

– rozszerzonymi porami,

– nie jednolitym kolorem skóry,

– zmianami powstałymi po kontakcie z promieniami słonecznymi,

– płytkimi zmarszczkami,

– wiotką skórą,

– brak jędrności skóry.

Laser e-light przeciwwskazania

Do głównych przeciwwskazań przed przystąpieniem do zabiegu laserem e-light należą:

– ciąża,

– karmienie piersią,

– świeża opalenizna,

– cukrzyca,

– bielactwo,

– bliznowacenie skóry,

– infekcje skórne,

– przerwana ciągłość skóry,

– zażywanie aspiryny,

– picie leków i ziół, które mogą wchodzić w reakcje ze światłem,

– nadmierne używanie samoopalacza,

– łuszczyca,

– opryszczka,

– choroby nowotworowe,

– wszczepiony rozrusznik serca,

– liszaj i liszajec,

– padaczka,

– problemy z krzepliwością krwi.

Laser e-light jak działa?

Laser e-light jest urządzeniem należącym do sprzętów, które wykorzystują źródło światła oraz prąd, który ma częstotliwość fali radiowej. Laser ten emituje wiązkę rozproszonego źródła światła, które maja różną długość fali. Dzięki temu mogą dotrzeć do najgłębszych warstw skory, a także działać zaraz pod powierzchnią skóry, co z kolei jest bardzo skuteczne.

Zabieg laserem e-light dociera do 4 mm pod skórę, przez co osiąga się szysze i lepsze efekty, co z kolei powoduje użycie mniejszej ilości powtórzeń, a także większą możliwość zastosowań, a co za tym idzie dużo większą satysfakcję i zadowolenie klientów. Po przeprowadzonym zabiegu z użyciem lasera e-light należy pamiętać o kilku bardzo ważnych sprawach. Po pierwsze należy zrezygnować z ciepłych kąpieli, sauny oraz opalania. Należy unikać w miarę możliwości kontaktu z promieniami słonecznymi, a jeśli już musimy gdzieś wyjść warto zastosować krem z wysokim filtrem SPF.

Po drugie należy przez kilka dni nie doprowadzić do podrażnień skóry, jeśli już do tego dojdzie warto zastosować maść alantan plus, który jest niezwykle tłusty i działa ochronnie i łagodzi wszystkie powstałe podrażnienia. Dodatkowo powinno się zrezygnować z używania dezodorantów, toników będących na bazie alkoholu, jak również warto wyeliminować stosowanie mydła. Najważniejsze jest jednak zrezygnowanie z opalania się przez co najmniej dwa tygodnie. Nie należy również stosować leków, które mogą doprowadzić do powstania różnego rodzaju uczuleń, a każe zaprzestać stosowania kosmetyków, które mają za zadanie złuszczenie skóry. Zabieg laserem e-light trwa od 30 minut do nawet 2 godzin, wszystko uzależnione jest od rodzaju zabiegu oraz od miejsca i wielkości partii ciała na jakiej zabieg będzie przeprowadzony. Konieczność wykonania powtórzeń tego zabiegu jest kwestia indywidualna każdego z pacjentów.

Laser e-light urządzenia

Do najczęściej używanych urządzeń stosowanych podczas zabiegu laserem e-light należą:

– Laser OPT FLASH Połączenie E-light + SHR + IPL + ND-YAG

– Laser OPT NEO Połączenie E-light + SHR + IPL

– Laser PULSLIGHT (IPL + RF Bi-Polar + SHR) – usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie

– Laser IPL Energy

– Laser Kosmetyczny E-LIGHT (IPL+RF)

Więcej tutaj: http://medikapoland.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here