Lakiery hybrydowe już od kilku lat stoją na pierwszym miejscu jeśli chodzi o zdobienie paznokci. Zyskały one wyjątkową sympatię kobiet ze względu na wiele zalet. Lakier hybrydowy jest wytrzymały, bardzo estetyczny i całkiem prosty w użyciu. Jakie jeszcze zalety mają hybrydowe lakiery i dlaczego warto ich używać?

Piękne paznokcie przez cały czas

Lakier hybrydowy utrzymuje się przez 14 dni. To doskonała wiadomość dla zabieganych kobiet, które nie mają czasu na codzienne malowanie paznokci. Dwa tygodnie to minimalny czas, w którym lakier wygląda dobrze. Na niektórych typach paznokci może on wytrzymać jeszcze dłużej (wszystko zależy od kondycji płytki i jej natłuszczenia). Dobre lakiery hybrydowe można dostać między innymi w takich sklepach internetowych jak ekertnails.pl. Sklep z lakierami hybrydowymi będzie miał w asortymencie nie tylko bogatą paletę kolorów, ale także różnego rodzaju akcesoria.

Co potrzebne do zestawu?

Lakiery hybrydowe do paznokci wymagają utwardzania w promieniach UV. Z tego względu należy wyposażyć się w specjalną lampę, emitującą fioletowe światło. Naświetlanie pomalowanych paznokci utrwala lakier i sprawia, że zastyga on w bardzo krótkim czasie. Oprócz lampy pomocne będą także waciki bezpyłowe, płyn odtłuszczający do paznokci (zwiększa przyczepność lakieru), zmywacz acetonowy (do usuwana starego lakieru) oraz różnego rodzaju ozdoby, którymi można urozmaicić pięknie pomalowane dłonie. Koszt zestawu nie jest duży, a korzystanie z metody hybrydowej to oszczędność czasu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here