Kolczyki z brylantem – kobiety je kochają!

Kolczyki z brylantem pasują do każdego stroju. W ofertach sklepów można znaleźć warianty klasyczne jak i bardziej nowoczesne, okazałe i te nieco skromniejsze. Niemniej, wszystkie będą nadawały stylizacji bardziej eleganckiego tonu.

Diament, brylant a szlif brylantowy– czym się charakteryzują?

Brylantem powinno się nazywać diament, któremu został nadany szlif brylantowy. Szlif ten wynaleziono w XVII wieku i do tej pory uznawany jest on za szczyt osiągnięć mistrzów jubilerstwa. Kamień, który oszlifuje się w ten sposób widziany w planie jest okrągły. Musi on zawierać nie mniej niż 58 faset.

Złote kolczyki z brylantem

Niezapomniana Marylin Monroe już w latach 50-tych ubiegłego stulecia śpiewała, że diamenty są największymi przyjaciółki kobiety. To przekonanie trwa do dnia dzisiejszego. Te drogocenne kamienie ani trochę nie tracą na wartości, a biżuteria, którą zdobią potrafi osiągać zawrotne ceny. Należy jednak pamiętać, że są one uzależnione od masy, czystości, jak i rodzaju szlifu. Te wszystkie aspekty ocenia specjalista i na podstawie jego analizy ustalana jest cena konkretnego kamienia. Przekłada się ona oczywiście na wartość biżuterii, która zostanie stworzona przy użyciu tego kamienia. Warto zaznaczyć, że to właśnie wspomniany szlif sprawia, że widać załamujące się światło w kamieniu. Idealnym dopełnieniem dla niego może stać się złota oprawa. Złote kolczyki z brylantem nie są rodzajem biżuterii, który można spotkać ot tak po prostu, na ulicy. Kobiety traktują je jako dodatek do wyjątkowej kreacji. Warto zaznaczyć, że złoto może występować w różnych wariantach, co można zobaczyć na stronie sklepu https://esclusiva.pl/kolczyki-z-brylantem. Mowa tutaj o odcieniach: żółtym, różowym jak i białym. Różne są także same kształty kolczyków. Mogą to być piękne sztyfty z motywem kwiatowym, bardziej tradycyjnym kołem, czy też kolczyki łezki. Nie ulega wątpliwości, że taka biżuteria doda kobiecie nie tylko elegancji, ale również znacznie podniesie jej pewność siebie.

Najbardziej pożądane kolczyki z brylantem – masa 0,90 ct

Nie można zapominać o tym, że istnieje na świecie niezwykły rodzaj biżuterii. Mianowicie są to kolczyki z brylantem o masie 0,90 ct. Nieskazitelnie piękna, niezwykle rzadko spotykana i idealna pod każdym względem. Właśnie taka jest ta najbardziej pożądana biżuteria, której blask nigdy nie przeminie. Będzie ona wspaniałą pamiątką, którą można nosić z prawdziwą dumą. Taki prezent dla kobiety jest prawdziwym wyrazem żywionego do niej uczucia, przywiązania, a także oddania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here