Karmelowe pasemka

Ciemne włosy dają ogromne pole do popisu fryzjerom oraz stylistom. Już dawno z mody wyszły tradycyjne, nienaruszone kolorystycznie brązowe włosy. Dzisiaj, szczególnie w okresie wakacyjnym, warto postawić na różnorodne kombinacje z odcieniami właśnie brązu ora koloru toffi. Ten smakowity duet najlepiej wygląda w karmelowych pasemkach, idealnie komponujących się z ciemniejszymi tonami włosów.
Moda na karmelowe pasemka przyszła już dwa lata temu, bo w roku 2016 i od czasu nie znika z listy najmodniejszych stylizacji fryzjerskich. Nie ma znaczenia, czy masz długie czy krótkie włosy, każde obcięcie oraz każde upięcie włosów wygląda w takich kolorach zdecydowanie lepiej.
Karmelowe pasemka przypominają na ciemnobrązowych czy prawie czarnych włosach słoneczne refleksy, zostawione jako pamiątka po minionych wakacjach; rozświetlają, dodają uroku oraz pikanterii. Dziewczęta zafarbowane w ten sposób wyglądają młodziej, dziewczęco, zalotnie – a tym samym są pewniejsze siebie i bardziej kobiece. W każdym salonie fryzjerskim możesz dzisiaj wykonać tego typu farbowanie włosów.
Wśród popularnych metod farbowania włosów, wykorzystujących także karmelowe pasemka, można wymienić między innymi ombre czy sombre. Te dwie techniki stylizacji włosów od dłuższego już czasu podbijają serca kobiet. Trudno się dziwić, są nie tylko piękne, ale również niezwykle praktyczne – jeśli na włosach pojawiają się odrosty, są traktowane jako część stylizacji i wcale a wcale nie przeszkadzają.
Jeśli lubisz bardziej zdecydowane posunięcia stylizacyjne, możesz zamiast karmelowych pasemek zdecydować się na mocniejsze akcenty – grube pasma, które będą się odcinać od całości włosów.
Taka stylizacja, chociaż najpopularniejsza wśród posiadaczek brązowych włosów, cieszy się również zainteresowaniem u odważniejszych i bardziej pomysłowych blondynek. Nikt przecież nie zabroni zrobić karmelowe pasemka na jasnych włosach. I o to właśnie chodzi! Nie można bać się eksperymentować z dzisiejszą modą.

www.twardyszparag.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here