szerokie biodra - jak je optycznie zmniejszyć?

Szerokie biodra są bardzo kobiece, zazwyczaj stają się marzeniem kobiet o chłopięcej figurze, z kolei znienawidzone zostały przez Panie posiadające dodatkowe kilogramy. Aby jakoś temu zaradzić, istnieje pewna metoda. Wystarczy dobrać odpowiednie stylizacje, wtedy nasza figura stanie się bardziej proporcjonalna. Jej mankamenty zostaną ukryte, a atuty wyeksponowane. Jakie ubrania w takim razie wybierać?

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/jak-ukryc-szerokie-biodra/

Jak zmniejszyć wizualnie obwód bioder?

Szerokie biodra są zazwyczaj cechą charakterystyczną dla kobiet, które posiadają figurę w kształcie gruszki. Wtedy obfite są nie tylko biodra, ale też uda. Z kolei góra jest dość smukła, przez co cała sylwetka jest nieproporcjonalna. Jak zatem sprawdzić, by szerokie biodra zaczęły współgrać z resztą sylwetki? Czy taki efekt jest w ogóle możliwy? Oczywiście! Należy tylko stworzyć zestaw ubrań, który zneutralizuje zaburzone proporcje figury, a jednocześnie ją wyszczupli. O czym jeszcze należy pamiętać? Panie, których sylwetka przypomina gruszkę powinny unikać strojów w za dużym rozmiarze. Rozmiar powinien być dobrany do figury. Nie może być ani za mały, ani za duży.

Jaki fason ubrań wybrać, w przypadku szerokich bioder?

Kobieca figura w kształcie gruszki, powinna unikać kreacji podkreślających szerokie biodra. Czyli jakich? Takich, które posiadają dodatkowe ozdoby w okolicy bioder, w formie kieszeni, pasków, czy haftów. Podstawowym elementem garderoby powinny stać się sukienki, ale rozkloszowane. Obecnie na rynku jest duża różnorodność sukienek, ale figura gruszka jest wymagająca. Dlatego należy zastosować się do sprawdzonych rad i wybrać taki model, który będzie dodatkowo podkreślał talię. Wtedy nasza stylizacja będzie bardziej kobieca. Spódnice też są dozwolone, ale wyłącznie w kształcie litery A. Co do kolorystyki, najlepszym wyborem będą ubrania utrzymane w ciemnych barwach, jeżeli chodzi o print. To należy unikać wzorów, lepsze są wersje gładkie.

Unikać należy również modeli, które składają się z kilku warstw. Takie dodatki skutecznie poszerzają sylwetkę. Dozwolone za to jest noszenie, ubrań które posiadają plisowania. Taka struktura skutecznie wyszczupli sylwetkę, a do tego jest niezwykle modna już od kilku sezonów.

Oprócz sukienek dozwolone są również spodnie. Jednak podczas ich wyboru, należy również kierować się pewnymi zasadami. Po pierwsze ważna jest tkanina, najlepszym wyborem są spodnie z lejącego materiału, lekko rozszerzane. Wtedy są w stanie skutecznie ukryć niedoskonałości sylwetki w dolnej partii. Kolejna propozycja to spodnie z obniżonym stanem i również rozszerzanymi nogawkami. Taki fason skutecznie wyszczupli figurę.

Zobacz też: http://www.chreduta.pl/rozmowa-kwalifikacyjna-jaki-stroj-na-nia-wybrac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here