Chcesz zawsze prezentować się dobrze i stylowo musisz kierować się prostymi zasadami. Nie zawsze to co wydaje się oczywiste jest takim w rzeczywistości. Nawet w przypadku czarnej sukienki można popełnić modową gafę ot choćby w przypadku niewłaściwego połączenia owej sukienki z biżuterią.

Jak dobierać biżuterię do czarnej sukienki

Otwierasz szafę, masz w niej czarną sukienkę. Na pewno ją masz bo to przecież kobiecy must have. Zastanawiasz się jaka biżuteria do czarnej sukienki pasuje najlepiej? Sprawa jest całkiem prosta. Czarna sukienka to strój tak uniwersalny, że pasuje do niej niemal każda biżuteria. Ale ale teraz uwaga. Biżuterię należy dobierać nie tylko do koloru sukienki ale także do okazji na jaką ją zakładasz.

Wszak czarna sukienka w zależności od fasonu to strój odpowiedni i na oficjalne przyjęcie jak i na szaloną imprezę. W pierwszym przypadku kiedy mowa o oficjalnej uroczystości czy spotkaniu w interesach do czarnej sukienki najlepiej dobrać klasyczną biżuterię ze złota, srebra czy pereł. Tak aby biżuteria delikatnie podkreślała urok stylizacji i dodawała jej klasy. Jeśli przesadzisz z ilością lub bogactwem samej biżuterii nie tylko będziesz niepotrzebnie zwracać na siebie uwagę ale wręcz wypadniesz kiczowato. Z całą pewnością nie o taki wizerunek Ci chodziło. Kobieta z klasą zna umiar w każdej sytuacji.

Co innego jeśli wybierasz się na mniej oficjalne spotkanie. Gdy idziesz na imprezę możesz sobie pozwolić na więcej fantazji. Nie mniej też musisz uważać by za bardzo nie zaszaleć. Poznaj kilka zasad na temat tego jaka biżuteria do czarnej sukienki pasuje najlepiej jeśli chodzi o nieoficjalne okazje. Przede wszystkim unikaj jak ognia połączenia małej czarnej z biżuterią w tym samym kolorze bo osiągniesz co najwyżej efekt czarnej wdowy, a raczej nie o to Ci chodzi prawda. Czarna sukienka w imprezowym wydaniu najlepiej czuje się w towarzystwie wyrazistej biżuterii, która błyszczy i przyciąga uwagę kolorami. Chodzi o to aby biżuteria podkreślała styl sukienki, a przede wszystkim charakter jej właścicielki. Możesz zdecydować się na duże naszyjniki, a w przypadku sukienek z mocnym dekoltem świetne będę się prezentować długie łańcuszki kończące się tuż przy piersiach. Bardzo intrygującym dodatkiem będą także wiszące bogate kolczyki albo bransoletka wokół kostki.

Na koniec ważna zasada. Bez względu na okoliczność zawsze kieruj się zasadą umiaru. Jeśli stawiasz na bogaty naszyjnik odpuść sobie wielkie bransolety na rękach i masywne kolczyki. Pamiętaj mniej znaczy więcej jeśli chce się wyglądać z klasą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here