suknia ślubna
fot. pexels.com

Jedno jest pewne – decydując się na przymiarki sukni ślubnych nie możesz iść z marszu i bez przygotowania. Może to wpłynąć na niepowodzenie takiego spotkania i Twoje rozczarowanie. Dowiedz się więc, jak prawidłowo przygotować się do przymiarek sukni ślubnych!

Zobacz też: https://www.citeam.pl/suknia-i-dekoracje-na-zimowy-slub/

Dream Book

Książka marzeń, czyli tzw. Dream Book to książka czy album, który zawiera ślubne inspiracje, a dokładnie inspiracje związane z sukniami ślubnymi. Takie zdjęcia możesz mieć wydrukowane i rzeczywiście zaprezentowane w jakimś albumie, ale też świetnie sprawdzą się po prostu pobrane zdjęcia na telefon. To bardzo pomocne przed przymiarkami z dwóch względów. Ty, jako osoba, która przymierza będziesz wiedziała, czego szukasz. Tym samym osoba, która będzie pomagała Ci znaleźć wymarzoną suknię ślubną będzie miała ogólny ogląd czego szukasz i co Ci się podoba. Tak, jak przygotowujesz propozycję sukien, które Ci się podobają, tak również uwzględnij  te suknie, które nie bardzo chciałabyś przymierzyć. Miej jednak na uwadze, że nie zawsze to, co Ci się nie podoba będzie źle na Tobie wyglądać. Uwzględnij przymiarki nawet tych sukien, których na początku przymierzyć nie chciałaś.

Bielizna

Kluczowym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę podczas przymiarek sukni ślubnych jest odpowiednia bielizna. Jej rolą nie jest wyszczuplanie, ale wyrównanie powierzchni ciała. To bardzo ważne pod takim kątem, by suknia leżała prawidłowo. By przylegała równomiernie i wówczas jest możliwe, aby obejrzeć suknię tak, jak powinna leżeć na sylwetce. Pamiętaj również o dobrym staniku, chociaż przymierzając suknie trudno jest wiedzieć jakiego stanika będziesz potrzebować – każda sukienka ma inny dekolt. Z tego względu jest też możliwe, że będziesz przemierzać bez stanika – nie obawiaj się tego. Te pierwsze przymiarki zawsze są orientacyjne. Dopiero kolejne przymiarki pozwolą Ci bardziej się przygotować, ponieważ np. będziesz wiedziała, który typ sukni chcesz przymierzyć.

Buty

Najprawdopodobniej na pierwszych przymiarkach nie będziesz miała ślubnych butów, ale nie jest to konieczne. Ważne, abyś miała buty na obcasie. Dzięki temu suknia będzie mogła dobrze ułożyć się na Twoim ciele. Pamiętaj, że na weselu i ślubie będziesz w obcasach, więc warto u suknię przymierzać w obcasach.

Przeczytaj też: http://www.adworkers.pl/walentynki-z-perspektywy-marketingu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here