hiszpańska mucha

Każdy mężczyzna chociaż raz spotkał się w własnym byciu z sytuacją, gdy miał ochotę poszaleć wraz ze własną partnerką w łóżku – podczas gdy taż nie miała na to ochoty. Nic w owym dziwnego, kobietom o mnóstwo iż jest osiągnąć gotowość i energię do stosunku, oraz na że jest toż dłużej aniżeli w przypadku mężczyzn. To całkowicie naturalna kolej rzeczy, podczas gdy mężczyzna gotowy jest do zbliżenia i o mnóstwo iż jest mu ostudzić podniecenie bez rozładowania – kobieta powoli pożądanie roznieca a może te powoli je w sobie wyciszyć. Co zatem radzić parom na udany, pełen namiętności wieczór? Odpowiedź być może znajdziecie wyłącznie w tym artykule, poświęconym znanemu dosyć dobrze afrodyzjakowi jakim jest hiszpańska mucha.

Historia afrodyzjaku

Hiszpańska mucha to specyfik znany już od starożytności. Już wówczas cieszył się niesamowicie wielką popularnością, bo ledwie parę kropel mogło wzniecić namiętność w kochankach. Chociażby obecnie jest to ceniona substancja, nie tylko wykorzystywana do pobudzenia apetytu płciowego, a i w medycynie zwykłej i ludowej. Jakie jest pochodzenie afrodyzjaku? Hiszpańska mucha jest tak naprawdę potoczną nazwą pewnego rodzaju chrząszcza, który stoi w każdej Europie Południowej oraz Centralnej. Spośród tego powstaje oczywiście, że spotkać go możemy także u nas, w Polsce. Jego istotna nazwa brzmi natomiast odmiennie, bo pryszczel lekarski. Jest to owad, jaki jest taką substancję, w której skład wchodzi kantarydyna – substancja bardzo podrażniająca. W sytuacjach zagrożenia chrząszcz wydziela wspomniany płyn, który jest niebezpieczny dla organów wewnętrznych człowieka, jak też dla organów płciowych.

jakie są naturalne afrodyzjaki dla mężczyzn

Czy toż jedno?

Widząc powyższe informacje, wielu osób zapewne zacznie się zastanawiać czy wykorzystywanie hiszpańskiej muchy jest jedne. Nikt natomiast nie chce zaszkodzić własnemu zdrowiu w najmniejszym stopniu. W tym jednak wypadku nie cieszy się czego bać – współcześnie znana i używana wersja tego afrodyzjaku ma zupełnie odmienny skład. Jest ją odpowiednia dla organizmu mieszanka kapsaicyny (jaką można znaleźć także w papryczce chilli) i pobudzających ziół. Są jednak proste elementy, pozbawione chemii i nie stanowiące żadnej szkodliwości o ile zupełnie nie przekroczy się zalecanej dawki.Trzeba natomiast pamiętać również o tym, że nie jest to substancja, jaką należałoby stosować w normalnym użytku. Owszem, stanowi świetne urozmaicenie, jednak przesadne korzystanie z każdej substancji, chociażby nieszkodliwej i naturalnego pochodzenia nosi ze sobą jakieś następstwa. Przedawkować można wszystko, jest więc jak wiadomo niekorzystne i winno się tego wystrzegać.

Jak to działa?

Jest toż substancja bardzo pobudzająca, która wedle opinii wpływa na stronę ludzi. Zdecydowanie podkręca stopień libido, co sprawia, że kobiety przestają być takie chłodne. Stosunek staje się znacznie bardziej wielki, większy i namiętny. Mówi się, że przeżycie orgazmu po zastosowaniu hiszpańskiej muchy jest całkowicie nowym doznaniem. Orgazm staje się mocniejszy i żyje dłużej aniżeli normalnie. Jest więc świetny rozwiązanie na rozpalenie płomiennego uczucia i spędzenie upojnej nocy we dwoje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here