Gumowe buty są zwykle kojarzone z kaloszami. Jednak nic bardziej mylnego – obecnie z tego materiału wykonuje się różne rodzaje obuwia. Obecnie tego typu produkty stały się dodatkowo bardzo modne – nic dziwnego, skoro nie sposób przejść obok nich obojętnie. Jakie gumowe buty warto wybrać tego lata?

Nie tylko jeden rodzaj – gumowe buty w różnych odsłonach

Decydując się na zakup gumowych butów nie należy oszczędzać. Najlepiej wybrać markowe obuwie, ponieważ zakup podróbki w tym przypadku może być szkodliwy dla zdrowia stóp. Pierwszą propozycją na lato są czółenka Melissa by Vivienne Westwood. W przypadku tego produktu kuszący jest nie tylko wygląd, ale także zapach. Takie czółenka mogą być alternatywą dla standardowego obuwia – dzięki odpowiedniemu dopasowaniu buty te dają niesamowity komfort podczas chodzenia.

Z gumy mogą być wykonane również balerinki. To doskonała wiadomość, ponieważ nie zawsze tego typu buty dobrze dopasowują się do stopy, co wywołuje niemiłe odczucia, zwłaszcza przy dłuższych spacerach. Podobnie jak klasyczne balerinki, również to gumowe obuwie można nosić do strojów w różnej stylistyce. To idealny dodatek zarówno na co dzień, jak i wtedy gdy konieczny jest bardziej staranny dobór ubrania. Gumowe balerinki to między innymi Zaxy Po Flocked.

SZAFAMAMY

Wśród propozycji butów na lato nie może zabraknąć japonek. One również mogą być wykonane z gumy. W przypadku tego typu materiału możliwe jest stworzenie przezroczystych elementów. Najlepiej zainwestować w markowe japonki, jak na przykład Melissa Harmonic, ponieważ jakość materiału w tym przypadku jest bardzo istotna.

Z gumy można zrobić również sandały, jak pokazały takie marki jak Lemon Jelly oraz Melisa Good Vibes. Na uwagę w tym przypadku zasługują kolory – dzięki dużemu wyborowi można dopasować obuwie to konkretnej stylizacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here