W dzisiejszych czasach tęsknimy za bliskością, choć wielu z nas nie potrafi się do tego przyznać. Ludzie żyją w strasznym pędzie nie mając tak na prawdę czasu dla swoich bliskich. Wychodzimy do pracy skoro świt, a wracamy do domu późnym wieczorem. Mało rozmawiamy, jeśli mamy z kim rozmawiać, bo wiele osób jest samych. Trudno zbudować trwały związek, mając dla siebie tylko kilka godzi w tygodniu i niektóre weekendy. Dlatego kiedy już mamy dla siebie tę chwilę, poświęćmy ją na bycie ze sobą tak na prawdę.
Pomysły na urozmaicenie gry wstępnej znajdziemy zarówno w magazynach dla pań, jak i w typowo męskich miesięcznikach. Którym wskazówkom ufać? Może wszystkim – i spróbować kilku pomysłów przedstawionych w kolorowych magazynach.
Jeśli wiec już znajdziemy dla siebie czas sprawmy, aby nic nas nie rozpraszało i poświęćmy się całkowicie naszej ukochanej osobie.
Wyłączmy lub wyciszmy telefony komórkowe, przygaśmy lekko światła i włączmy romantyczną muzykę. Sprawmy, aby wieczór był naprawdę wyjątkowy i od samego początku było wiadomo, co może się wydarzyć. Warto zadbać o siebie przed tym wieczorem- idźmy do kosmetyczki, wydepilujmy się, jeśli chodzi o panie, to śmiało pomalujmy paznokcie u stóp na czerwony kolor. Wysyłajmy sygnały, że zależy nam na bliskości, mężczyzna bezbłędnie je odczyta.
Jednym z popularniejszych pomysłów na urozmaicenie gry wstępnej są tak zwane przebieranki! Jeśli chcemy podkręcić trochę naszego partnera kupmy przez Internet strój pielęgniarki, sprzątaczki lub nauczycielki. Panowie bardzo lubią przebieranki i na pewno z chęcią podejmą tę grę udając napalonego pacjenta, prezesa firmy czy niegrzecznego dyrektora. A to, jak zakończy się ten wieczór zależy już tylko od naszej pomysłowości.
Gra wstępna to bardzo ważny etap poprzedzający stosunek. Pozwala nam się trochę wyluzować, podniecić, wprawić w dobry nastrój. Pod żadnym pozorem nie rezygnujmy z niej i jej nie skracajmy- może to być dla nas świetna zabawa i okazja do poznania swoich małych sekretów związanych z seksem.

www.fitnesstube.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here