Dodatkowy zarobek

Przy naszych polskich dzisiejszych zarobkach bardzo dużo osób decyduje się na to, żeby dorobić sobie na różny sposób. Można oczywiście mieć dwie prace, ale jest to bardzo męczące i wręcz niewykonalne na dłuższą metę. Są jednak inne możliwości, niż harowanie po godzinach na składaniu towaru na półkach, czy rozdawaniu ulotek. Mamy przecież internet. O tym, jak zarobić w internecie sprawdzone sposoby pisano już nie raz, ale warto to wszystkie możliwości wziąć w jedną garść, przeczytać, dokładnie się zastanowić i podjąć najbardziej właściwą decyzję.

Pierwszym sposobem na to, żeby dorobić sobie do naszej pensji są ankiety. Mimo, że to jest dość proste i łatwe, prawda jest taka, że jeżeli będziemy zarejestrowani tylko w jednym takim panelu, to na pewno nic nie zrobimy w przeciągu miesiąca, a nawet dwóch, czy trzech. Dlatego warto przejrzeć ranking ankiet, który jest co miesiąc odświeżany i odnawiany. Dodatkowo polecam przeczytać opinie na temat tych portali, ponieważ nie wszystkie są uczciwe. Nawet ja, mając kilkanaście różnych stron oferujących ankiety otrzymuję co miesiąc nieco pomad sto złotych, czasem więcej, to wszystko zależy od tego, jak często pojawiają się ankiety, bo ich częstotliwość zależy od tego, czy po prostu jest na nie zapotrzebowanie. Nie zawsze też zakwalifikujemy się do takiej ankiety, możemy zostać odrzuceni z powodu nie spełniania warunków demograficznych, albo poszukują kogoś z winnym wieku.
Kolejnym sposobem na zarabianie w internecie jest klikanie w reklamy. Tutaj zarobek też nie będzie od razu taki, jaki sobie wymarzyliśmy, ale pamiętajmy o tym, że zawsze jakieś dodatkowe pieniądze przy założeniu, żeby coś chociaż sobie dorobić, będą na wagę złota. Takie programy, które oferują klikanie w reklamy są bardzo pracochłonne, osobiście zarejestrowałam się na kilku takich, ale po krótkim czasie stwierdziłam, że zajmuje mi to bardzo dużo czasu, szczególnie popołudniami, bo wiadomo, że w pracy nie każdy ma taką możliwość, aby po cichutku sobie dorabiać w internecie. Takie klikanie jest bardzo nużące i męczące, a przy tym można zarobić naprawdę grosze. Obecnie jestem przy jednym programie, który pieniądze wypłaca w dolarach, ponieważ jest to amerykański program, ale trzeba trochę popracować, czyli wykonywać płatne zadania, są też gry, za które też płacą, ale naprawdę marne grosze.
Jeżeli mamy talent do pisania, zawsze uważaliśmy się na humanistę, w szkole lubiliśmy pisać dyktanda, lubimy opowiadać o sobie, to najlepszym sposobem na zarobek jest prowadzenie bloga. Co prawda bardzo wiele osób blog zastępuje filmikami na YouTubie, ale nie wszyscy lubię siebie pokazywać, a moim zdaniem blog był i zawsze będzie modny.

To, w jaki sposób będziemy sobie dorabiać, zależy tylko i wyłącznie od nas. Należy jednak pamiętać, że w internecie oprócz poczciwych osób, grasuje dużo oszustów i naciągaczy i należy na to również uważać. I na koniec: jeżeli musimy na początek coś wpłacić, lepiej od razu wypisać się z tego programu, ponieważ może mieć to finalnie opłakane skutki.

www.sebby.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here