Czerwona sukienka

Czerwona sukienka może być bardzo zmysłową kreacją, o której marzy każda kobieta, a nawet i mężczyzna. Ale jakie buty do czerwonej sukienki założyć, by tak się stało?
Tak naprawdę wszystko zależy, w jakim kroju mamy daną sukienkę. Tutaj jest bardzo szeroki wybór i można wybrać coś na każdą okazję. A już sam kolor takiej sukienki działa w ten sposób, że jesteśmy od razu zauważane.
Wiadomą sprawą jednak jest to, że obuwie potrafi zmienić cały efekt. Tak więc dobranie odpowiedniego, jest sprawą bardzo istotną.
Jeśli jest to sukienka elegancka, trzeba podkreślić ją szpilką lub innym pantoflem. Dużo zrobi kolor jaki dobieramy. Tutaj stawiała bym na klasykę czarnego bucika, bardzo delikatnego z lekkim szpicem. Kolejną propozycją jest nieco odważniejsza wersja złotej szpilki. Czerwień i złoto, bo współgrają. Kompozycja takich kolorów dodaje kunsztu i elegancji. Świadczy o bogactwie i dobrym stylu. Na pewno taki strój zachwyci niejednego pana lub zawistną kobietę.
Jednak jeśli jest to sukienka, taka codzienna, możemy zaszaleć z kolorem bucika. Do czerwonej sukienki o dziwo bardzo ładnie wyglądają niebieskie, modrakowe czółenka. Można też założyć buty na słupku, które też bardzo ładnie się prezentują. Zwiewna, delikatna sukienka będzie potrzebowała delikatnych koronkowych balerinek. Natomiast zwykła, prosta sukienka powinna być podkreślona masywnym botkiem, czy butem na podwyższonej podeszwie.
Natomiast jeśli nasza czerwona sukienka jest sportowa, buty nie są już żadnym problemem, można założyć każde płaskie w sportowym stylu. Nie ma znaczenia kolor.
Ważne również są dodatki, jakie chcemy założyć do naszej sukienki. Muszą one tworzyć całość z obuwiem, tak więc warto pomyśleć i o tym.
Sprawą pierwszorzędną jest też to na jaką okazję się wybieramy w naszej sukience. Nie zawsze jednak można, aż tak podkreślać swoje kobiece walory. Kolor czerwony podkreśla naszą seksualność i bardzo pobudza wyobraźnię, tak więc warto przemyśleć kwestię tego wyboru. Jest też symbolem miłości i wdzięku.

www.smakowisko.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here